Adak Nedir?

Adana Mavi Bulvar’da ulaşım iletişim bakımından çok kolay ve yakın olan firmamız, adana adaklık fiyatları‘nda düşük fiyatlara  adana adaklık kurbanlık satışı yapmaktadır. Her türlü kazaya belaya karşı kurban, şükür kurbanı, adaklık kurbanlık ve cemiyetlere et ihtiyacınız için iletişim‘e geçebilirsiniz. Adağınızın kurbanınızın kesimi islami koşullara uygun olarak kesimhanemizde ücretsiz kesilerek olarak, işinin ehli kasaplarımız tarafından gerçekleştirilir. istediğiniz şekilde parçalara ayrılarak paketlemesi yapılır. Verecek yeri olamayan müşterilerimiz için isteğe bağlı hayır kurumlarına makbuz karşılığı veya ihtiyaç sahiplerine direkt olarak tarafımızca verilebilir.

İslami Usullere Uygun?

Kurbanlık ve adaklık satışı yapan firmamızda satışı ve kesimi olacak hayvanlar çevre temizliğine uyum sağlayarak hijyenik ortamlarda muhafaza edilirken islami şartlara uygun olarak kesimleri yapılır. Dilediğiniz adrese teslimi veya ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını isteğiniz doğrultuda bu konuda araştırma yapılarak kişi veya hayır kurumları tespit edilerek dağıtımı sağlanmaktadır..

Veteriner Hekim Denetimi?

Öncelikle Belirtmek İstediğimiz En Önemli husus şudur ki ;

Tüm hayvanlarımızı kendimiz yetiştiriyor ve düzenli olarak veteriner hekim kontrolü gerekmektedir.

Hayvan Büyüyüp adaklık veya kurbanlık yaşına gelene kadar ortalama 2 defa baytar kontrolünden geçerek herhangi bir hastalığa karşı korunaklı olarak yetişmektedir.

Adana adaklık ve Adana Adaklık Kurbanlık, Muhammed Cumali Kardeşler olarak gönlünüzün rahat bir şekilde alabileceğiniz hayvanlar yetiştiriyoruz.