ÜCRETSİZ KESİM

Adana Adak Kurban Satışı ve Kesim Yeri olan Muhammed Cumali Kardeşler’de yılların verdiği deneyim ve tecrübemizle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kurban kesmenin bütün zorluklarını bizimle aşın.
Yılları aşkın bir süredir siz değerli hayırseverlere adana adak satışı ve adana kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Yozgat’ın yaylalarından olan besilerimiz tüm sağlık kontrollerinden geçmiş ve sağlıklı hayvanlardır.

Muhammed Cumali Kardeşler olarak haftanın tüm günü hijyenik kesim yapmaktayız. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Adana Adaklık Kurbanlık hizmetinde bu önemin farkındayız.

Bizde Muhammed Cumali Kardeşler Adana Adaklık Satış Yeri olarak gerek telefonla arayan ve mail gönderen hayırseverlere tekrar telefonla ve mail ulaşarak yapmak istedikleri hayırları en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Adana’da bulunan işletmemizde ücretsiz olarak kesim işlemini yapıp istenilen adrese aynı şekilde ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

muhammed cumali kardeşler